444 0 773 info@horozoglunakliye.com

Asansörlü evden eve nakliyat, nakliyat çeşitleri içerisinde oldukça ilginç bir taşıma yöntemi olması sebebi ile dikkat çekmektedir. Asansörlü nakliyat, eşyaların güvenilir şekilde bina dışından evinizin balkonuna veya uygun bir penceresine asansör ile ulaştırılan ya da tam tersi, eşyalar evden çıkartılırken aynı şekilde asansör aracı kullanılan bir taşıma şeklidir.

Asansörlü evden eve nakliyat yapılırken kullanılan asansörler özellikle taşımacılık amacıyla tasarlanmış, yüksek katlara kadar ulaşmayı sağlayan süspansiyonlar yerleştirilmiş özel araçlar ile yapılmaktadır. Dikkat edilmesi gereken nokta, eşyaların alınacak ve taşınacak evlerin balkonlarının veya pencerelerinin asansörlü taşıma için uygun olmasıdır. Eğer eşyalarınızın sığabileceği genişlikte pencereleriniz ya da bir balkon kapınız varsa rahatlıkla bu yöntemi kullanabiliriz.

Deneyimli ve güler yüzlü personellerimiz ile sizin eşyalarınızı da incelikli şekilde toplayıp paketleyerek koliliyor ve evden eve nakliyat işleminizi profesyonel şekilde yapıyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkan Horozoğlu Nakliyat firmamız ile sizler de güvenilir ve sağlam taşımacılık için bizi tercih edebilirsiniz.

Asansörlü Evden Eve Nakliye

Asansörlü evden eve nakliye yüksek katlarda oturan ya da bina koridorları ya da merdivenleri, buz dolabı, koltuk takımı ya da gardırop gibi büyük eşyaların sığamayacağı kadar küçük olan müşterilerimiz için harika bir seçenektir. Alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile sizin de taşıma sürecinizi a’dan z’ye planlayarak yönetmemiz sayesinde konforlu bir evden eve taşınma günü geçirebilirsiniz.

Ev taşıma esnasında dar merdivenli veya yüksek katlı binalardan eşyaların taşınması bir hayli zorlayıcı olabilmektedir. Bu durumda eşyalarınızın evinizin balkonundan, çatı katından yahut pencereden taşınması ile bu sorunları çözebiliriz. Bu gibi sizi zorlayacak evden eve nakliye durumlarında asansörlü evden eve taşıma işlemi ile firmamız her şeyi sizin için kolaylaştırmaktadır. Tamamen bu iş için özel olarak tasarlanmış asansörlü araçlar kullanarak yaptığımız asansörlü evden eve nakliye işlemini aynı zamanda şehirler arası nakliye seçeneği ile birlikte de kullanmak mümkündür.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat kesinlikle korkulacak bir taşıma yöntemi değildir. Eğer bizim gibi güvenilir ve alanında uzman bir firma ile anlaştıysanız, arkanıza yaslanın ve taşınma gününüzün keyfini çıkarın. Taşınmak durumunda kaldığınızda aklınıza ilk gelen soru büyük kalem eşyalarınızın, yani kanepe, çamaşır makinesi, yemek masası ya da gümüşlük gibi genişçe eşyaların nasıl ve nereden evden çıkartılacağıdır. Elbette pek çok eşya adreste demonte hale getirilerek sökülüp yeni adreste yeniden birleştirilerek evden eve taşımacılık işlemlerinizi kolaylaştırabiliyoruz. Ancak bazı eşyaların durumundan sökülüp yeniden takılması mümkün olamamaktadır. İşte bu durumdaki eşyalarınız için asansörlü nakliyat seçeneğimiz sizin için mükemmel bir seçenek olacaktır.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Sanılanın aksine Horozoğlu Nakliyat firmamız sayesinde asansörlü nakliyat fiyatları her kesimden ve her bütçeden vatandaşımızın tercihine uyarlanabilecek bir taşımacılık yöntemidir. Önemli olan taşımacılık öncesinde planlamamızı düzgün ve etkili yapabilmektir. Deneyimli müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek siz de taşınma işlemlerinizin nasıl ve ne şekilde yapılacağı konusunda birkaç farklı alternatif ile projelendirme talep edebilirsiniz. Bu şekilde size tamamen kendi isteklerinizle örtüşecek şekilde ve bütçenize uygun birkaç alternatif evden eve nakliyat seçeneği ile geri dönüş yapabiliyoruz.

Her aşamada sizin istek ve düşüncelerinize göre planlayacağımız evden eve nakliye işlemlerinizde sizler de rahatlıkla asansörlü evden eve nakliye seçeneğini ekleyebilirsiniz. Böylelikle eşyalarınız hiçbir zarar görmeden, sağlam ve sıkıntısız bir şekilde evinizden bizim tarafımızdan paketlenerek yeni evinize transfer edilmektedir.

Asansörlü Evden Eve Nakliye Fiyatları

Asansörlü evden eve nakliye fiyatlarını etkileyen bazı etkenler bulunmaktadır. Sizler de bu etkenlerin varlığı ya da yokluğu ışığında fiyatlandırma konusunda bir fikir elde edebilirsiniz. Ancak en doğru fiyatlandırma için firmamıza ulaşarak bizlerden bir eksper yapmamızı talep edebilirsiniz.

  • Nakliyenin hangi mesafeler arasında yapılacağı,
  • Taşınacak malların boyutları,
  • Taşınacak malların adeti,
  • Yeni taşınılan eve götürülecek eşyaların ağırlığı, büyüklüğü ya da adeti,
  • Taşınacak olan malların hukuki durumu,
  • Nakliyede kullanılacak aracın büyüklüğü gibi unsurlar sayesinde fiyatlandırma çalışmaları yapılabilmektedir.

Horozoğlu Nakliyat olarak Türkiye’nin dört bir yanına, uzman ve nitelikli kadromuz ile asansörlü evden eve nakliyat yapmaktayız. Sizler de müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçerek taşınma tarihiniz, taşınılacak lokasyonlar, taşınacak malların bilgilerini ve en önemlisi bütçenizi bizlerle paylaşarak sizin de ekonominize uygun olacak şekilde asansörlü evden eve nakliye fiyatları alabilirsiniz.

Asansörlü Güvenilir Taşımacılık

Asansörlü güvenilir taşımacılık, firmamız Horozoğlu Nakliyat ile hem uygun hem de ulaşılabilir bir seçenektir. Her taşımacılık seçeneğinde olduğu gibi asansörlü nakliye işlemlerinde de güven en ön plandaki unsurlardan birisidir. Bizleri davet ettiğiniz evinizde öncelikle mahreminize saygı duyarak hareket eden deneyimli personel kadromuz, evden eve nakliye yaparak sizlere yeni evinize geçmenizde huzurla eşlik edecektir.
Asansörlü güvenilir nakliyat işlemi sırasında eşyalarınız alınacak bölgeden yani balkonunuz ya da pencerenizden, kafesli bir kabin içerisine yerleştirilir ve raylı kızak yardımı ile aşağıya yükleme aracına doğru taşınır. Asansörlü nakliyat ile hem iş gücünden hem de zamandan büyük bir tasarruf sağlanmaktadır. Sadece insan gücüyle manuel olarak yapılan taşımacılık işlemleri tahmini 4-6 saat arası sürebilirken asansörlü nakliye ile bu süreler 1-2 saate kadar düşebilmektedir. Ayrıca bu sistem sayesinde eşyalarınız çok daha güvenli şekilde taşınmaktadır. Siz de bu sayede huzurlu ve mutlu bir taşınma günü geçirerek taşınma stresini aşmakta firmamıza güvenebilirsiniz. Taşınma sürecinizi de birlikte planladığımız için her aşama hakkında bilgi sahibi olacaksınız ve takip etmeniz çok kolaylaşacaktır. Sizler de asansörlü güvenilir taşımacılık için rahatlıkla Horozoğlu Nakliyat firmamızı tercih ederek ön görüşme ile bizden fiyat alabilirsiniz.