Evden Eve Nakliye Organizasyonu

evden eve nakliyat

Herhangi bir adreste var olan eşyaların bir nakliye şirketi ile hasar görmeden bir evden farklı bir eve taşınmaları faaliyetine evden eve nakliye adı verilmektedir.

Evden eve nakliye operasyonları, yeni bir yere taşınma süreçlerinin, möble, ev cihazları yahut öteki aygıtların zarar almaması gerekçesi çerçevesinde zorunlu düzenlemelerin organize edilmesi içeriğinde, belli bir model mukabilinde icra edilmesidir. Evinizde olan tüm eşyaların toparlanması, paketlenerek korumaya alınması, nakliyat kamyonu ile taşınacakları eve taşınması ve istenilen pozisyonlarına güvenle iletilmesi faaliyetlerini kapsar.

Evden Eve Taşıma Ne Kapsamı İhtiva eder? Ne şekilde İcra Edilir?

Evden Eve Nakliye, evinizde bulunan mobilyalar, malzeme ve eşyalarınızın nakledilecekleri eve transferinde, evinizde bulunan eşyaların ziyan görmesini ortadan kaldırıcı önlemlerle beraber, uzman bir kadro tarafından sökme ve kurulum işlerinin de yerine getirildiği elit bir nakliye düzenidir.

Evden Eve Taşımacılık basitçe evde bulunan eşyaların sevk edilmesi şeklinde olabileceği gibi, nakledilecekleri evde tüm eşya ve materyallerin tam olarak yerleştirilmesi biçiminde de yapılabilmektedir.

Evde bulunan eşyaların zarara izin verilmemesi niyetiyle, halihazırda bulundukları durumda parçalarına ayırma süreçleri ve sarma işlemleri yerine getirilerek diğer bir eve nakledilmesi ile tekrar kurulmaları ve tasarrufa müsait bir şekle getirilmesi süreçleri evden eve taşıma süreçlerinin içeriğini meydana getirmektedir.

Taşıma sürecinin en kayda değer parçası ve unsuru konumuna gelen evden eve taşımacılık, mesleğinin tamamen mahiri bir şirket tarafından meydana getirilmediği hallerde önemli ve çözümü olanak dahilinde olmayan sıkıntılara neden olabilmektedir. Eşya ve yüklerinizi taşımaları için verdiğiniz şirketin, mesleğinde profesyonel ve tecrübeli bir personeli, çelik kasalı evden eve nakliye kamyonları ve güçlü kurumsal yapısı ile güvenilen bir kuruluş olması mecburi gerekliliktir.

Evden eve nakliye alanında ilk önce ehemmiyet gösterilmesi gerekli husus ambalajlamadır. Nakil işlemleri yapılacak mobilyalar, materyal ve evlerinizde bulunan eşyaların, kullanma türlerine göre seçilen bir takım ambalaj materyalleriyle ambalajlanarak nakliye amacıyla hazırlıklı duruma getirilmeleri ciddi derecede ehemmiyetlidir.

Nitelikli ve deneyimli bir takviyeyle sıkıntısız bir taşınma temin edilecektir. Evden eve taşıma ne demektir? sualini oldukça fazla sayıda kişi sormakta ve bu ifadenin yanlızca taşınma anlamıyla tasavvur edilmesi de kıt bir malumat şeklinde benimsenmektedir. Ev taşıma aşamasında hemen fiiliyata başlamadan evvel, ciddi bir taslak meydana getirilmelidir.

Şirketimizin kendi dallarında ihtisas sahibi olmuş ve aynı şekilde tecrübeli personel kadrosu desteği ile, taşınmanın tüm külfetinden şüphesiz uzak kalabilir ve hiçbir bir problemle karşılaşmadan tercih ettiğiniz yere taşınabilirsiniz.


Evden Eve Taşımacılık Etkinlikleri Çevresinde Yerine Getirilen Aşamalar

- Eksper incelemesi: Nakliye programının uygun bir biçimde ifa edilmesi doğrultusunda taşınacak mekanda teftiş manasında olan ve aynı zamanda kurumumuzun bedelsiz ifa ettiği raporlama aşamasından yararlanmalısınız.

- Taşıma sigortası: Taşımacılık sigortası, tüm ev eşyası ve materyalinizi transfer aşamaları esnasında olası ve hesap edilmeyen hallere ve zararlara karşı güvenlik kapsamında bulundurur.

- Söküm ve Monte: Evde bulunan eşyaların uygun şekilde sarımı, nakil aracına sağlam yerleştirilmesi ve zarar almadan sevk edilmesi adına söküm hizmetleri ekibimizce yerine getirilmektedir. Bununla beraber Gardrop ve dolaplar gibi bölümlerine ayrıştırılarak nakledilen mobilyalarınız, taşındıkları adreste belirlediğiniz biçimde pozisyonlandırılarak yeniden pesronelimiz tarafından montajlanır.

- Ambalaj seçimi ve Taşınacak eşyaların sarılması: Taşınacak mekanda var olan tüm materyaller ve diğer ev eşyaları için alternatif paketleme materyali kullanılmak suretiyle sarım alternatifleri uygulanmaktadır.

- Taşıyıcı araca istifleme: Ana parçalarına ayrılan ve de ambalajlamasi yapılmış olan möble ve diğer yüklerinizin nakli esnasında sarsılmalara karşın alınabilecek en ciddi tedbir, taşıma aracına tertipli yerleştirilerek yüklenmesi sayesinde mümkün olur.

- Eşyaların yerleştirilmesi: İstenilen yere nakliyesi yapılan ve monte edilmiş olan mobilya, beyaz eşya ve diğer taşınan eşyalarınız tarafınızdan tesbip ettiğiniz gibi konumlandırılır ve kullanımınıza uygun duruma getirilir.

- Ev eşyası barındırma: Ev eşyası barındırma programı olan kuruluşumuzla bağlantı kurarak lüzumlu olan korunaklı sandıklarınızı sorabilir, birinci sınıf ve emniyetli ev eşyası barındırma işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Şirketimizce Evden eve nakliyat faaliyet alanında bilhassa eşyaların hasar görme gibi istenmeyen durumlara karşın önlem alınması meselesine ciddi oranda dikkat edilmektedir. Organize bir teşekkül olmanın gerektirdiği ehil bakış sonucunda, yük ve eşyaların zayi olması yahut tahrip olması gibi hallerin engellenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında şirketimizin uygulamakta olduğu ücret düzenlemesiyle, her kişi kaygısızca söz konusu hizmeti kullanabilecektir. Eşya ve malzemelerinizin kısa bir zamanda ve güvenilir koşullar kapsamında nakledilmesi ve istenildiği biçimde yerleştirilmesi için, şirketimize devamlı olarak itimat edebilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Alican KANDEMİR

  İstanbul içinde mevcut bulunan dairemi Horozoğlu Taşımacılık firmasıyla Erzurum'a taşıdım. Horozoğlu Nakliye, iller arası evden eve nakliye mevzuunda tavsiye edilen bir nakliyat şirketi. Adeta eksiksiz bir hizmetle karşılaştım. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli iş yaptılar. Horozoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Feyyaz DOĞAN

  İstanbul içinde Horozoğlu Nakliyatla taşındım. Caner bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen ehil bir halde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde transfer işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde taşınma işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Horozoğlu Taşımacılığı İstanbul ve etrafındaki bölgede ev nakliyat hususunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Fazilet YALÇINKAYA

  İstanbul içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri düzeneği bulunan nakliye şirketlerini incelediğimde, Horozoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla daha çok güvenli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Horozoğlu Nakliyat yetkilisi Alper bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Horozoğlu Nakliyat şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İstanbul'de bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.